Polsat przejął dwie stacje telewizyjne. W sumie ma już ich osiem

Jak informuje Buisness Insider, telewizja Polsat odkupiła od Grupy ZPR Media udziały w spółce TV Spektrum. Tym samym zyskał dwa nowe kanały- Focus TV i Nowa TV. 

Fot. Pixabay

Do tej pory Polsat posiadał połowę udziałów w TV Spektrum. Teraz dostał całość praw i stał się jedynym właścicielem. Tym samym do kanałów Polsatu doszły Focus TV i Nowa TV. Nie ujawniono jednak kwoty transakcji.

Focus TV to stacja, która ma charakter edukacyjno-poznawczy. Na jego antenie można oglądać programy naukowe, a także rozrywkowe. Na kanale Nowa TV można obejrzeć praktycznie wszystko, od seriali po programy naukowe, ale również wiadomości i inne programy informacyjne.

Teraz do grupy Polsat należy łącznie 8 kanałów z koncesją na nadawanie w telewizji naziemnej. Są to Polsat, TV4, TV6, Super Polsat, Nowa TV, Focus TV, Eska Tv, oraz Polo TV. Firma posiada również kilkanaście programów, które dostępne są odpłatnie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c