Porwanie młodej kobiety? Policja wyjaśniła zagadkę

Do niepokojącego zdarzenia miało dojść 11 lipca w Tomaszowie Mazowieckim w woj. Łódzkim. Policja zwracała się do wszystkich możliwych świadków zdarzenia. Jak mówiła policja nie było wykluczone, że doszło do porwania.

Fot. Shutterstock

Do zdarzenia doszło około godz. 17.50 niedaleko skrzyżowania ulic Warszawskiej i Widok w Tomaszowie Mazowieckim.

Jak przekazywała policja młoda kobieta miała wsiąść do samochodu wbrew swojej woli. Policja natychmiast rozpoczęła działania mające na celu wyjaśnienie sytuacji.

„Na podstawie relacji uzyskanych od świadków, którzy zareagowali na policyjny komunikat oraz ustaleń własnych, policjanci dotarli do osób biorących udział zdarzeniu, które mogło wskazywać, iż doszło do pozbawienia wolności młodej kobiety. Z dotychczasowych ustaleń wynika jednak, iż w przedmiotowej sprawie nie doszło do popełnienia przestępstwa a sytuacja zaobserwowana przez świadka była nieporozumieniem” – przekazuje policja dziękując jednocześnie za reakcję.

Jednocześnie policja zapewnia, że „każdorazowo z pieczołowitością i zaangażowaniem reaguje na wszelkiego typu zgłoszenia z których wynika, iż mogło dojść do popełnienia czynu zabronionego”.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.