Posprzątaj plażę, a w zamian przelecisz się balonem!

Plenerowa joga, relaks na leżaku, rejsy łodzią, animacje dla dzieci, koncerty, kino czy teatr w plenerze – to tylko niektóre z aktywności Dzielnicy Wisła w letnie dni. Na finał sezonu można przelecieć się balonem. Jest warunek.

Fot. UM Warszawa

Obszar Dzielnicy Wisła jest zaśmiecany – odpady pozostawiane są poza koszami, w lasach łęgowych czy w piasku plaż. Dlatego Dzielnica Wisła w myśl promowania ekologicznych nawyków, uruchomiła akcję Wznieś się #NadWisłą – sześć spotkań i sześć zbiórek podczas których uczestnicy akcji wspólnie oczyszczają warszawskie plaże i ich najbliższą okolicę. Akcja trwa od 31 lipca.

Dla wszystkich osób, które wezmą udział w minimum 4 ekozbiórkach przewidziano wyjątkową nagrodę – lot balonem na uwięzi! Ostatnią zbiórkę zaplanowano na Plaży Poniatówka, 18 września, w dniu międzynarodowej akcji World Cleanup Day. To dzień, w którym miliony wolontariuszy w 180 krajach na całym świecie będzie mieć  ten sam cel: przeciwdziałać globalnej epidemii odpadów i mniej zanieczyszczać Ziemię. Na uczestników będą czekały niezbędne akcesoria: rękawiczki, worki na śmieci oraz środki ochrony osobistej.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c