Potężny karambol na trasie S8! Przez trasę przechodziły kaczki! 5 osób rannych. Trasa całkowicie zablokowana

Na trasie S8 w miejscowości Niegów w kierunku Białegostoku doszło do zderzenia 2 samochodów osobowych oraz busa ciągnącego lawetę z BMW. Trasa jest całkowicie zablokowana (km500).

Policjanci wyznaczyli objazd węzłem komunikacyjnym w miejscowości Niegów.  Na miejscu pracują strażacy, ratownicy medyczni oraz policjanci ruchu drogowego, którzy wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku drogowego z udziałem 2 samochodów osobowych oraz busa ciągnącego lawetę z BMW. Do szpitala zostało przewiezionych 5 osób.
Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego pracujących na miejscu wynika, że przez trasę S8 przechodziły kaczki. Kierujący nissanem oraz fiatem wyhamowali swoje pojazdy, aby uniknąć potrącenia zwierząt. Następnie kierujący busem nie zdołał zatrzymać swojego pojazdu w wyniku czego zderzył się z osobówkami i uderzył w bariery energochłonne.
 Młodymi kaczkami zaopiekowali się strażacy z PSP w Wyszkowie.

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c