Poważne utrudnienia w Alei Krakowskiej

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

W sobotę, 27 kwietnia rozpoczną się prace przy torowisku tramwajowym w al. Krakowskiej, które potrwają do 5 maja.

Oznacza to poważne utrudnienia w majówkę w tym rejonie. W ramach prac wyremontowany zostanie przejazd przez torowisko przy ul. 17 Stycznia.

Z tego powodu w tych dniach przejazd będzie zamknięty dla ruchu, a kierowcy jadący al. Krakowską od strony centrum nie będą mogli skręcić w lewo w ul. 17 Stycznia. Równocześnie wyjeżdżający z ul. 17 Stycznia będą musieli skręcić w prawo w kierunku centrum.

Objazdy zostaną poprowadzone ul. Hynka i Żwirki i Wigury, a możliwość zawracania będzie przy ul. Tapicerskiej i na skrzyżowaniu z Hynka i Łopuszańską.

Tramwaje nie będą kursowały od 27 kwietnia do 5 maja al. Krakowską i ul. Grójecką na odcinku od pętli P+R Al. Krakowska do pętli Banacha, a trasy tramwajów linii 7 i 15 będą skrócone do pl. Narutowicza, natomiast tramwaje linii 9 będą dojeżdżały do pętli Banacha.

Uruchomiona zostanie autobusowa linia zastępcza Z-9 na trasie: pl. Narutowicza – Grójecka – al. Krakowska – P+R Al. Krakowska.

Autobusy 154 i 317 w kierunku pętli P+R Al. Krakowska skręcą z ul. 17 Stycznia w al. Krakowską i zawrócą na skrzyżowaniu z Hynka i Łabiszyńską.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c