Powyrywał lusterka i podrapał lakier w czterech samochodach

Za zniszczenie mienia odpowie zatrzymany przez policjantów z warszawskich Włoch 19-letni Bartosz C. Mężczyzna uszkodził cztery pojazdy zaparkowane przy ulicy Przepiórki. Wartość strat została oszacowana na kwotę ponad 8 000 złotych. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. KSP

Fot. KSP

Policjanci kilka minut przed 2.00 w nocy zostali wezwani na ulicę Przepiórki. Z przekazanych informacji wynikało, że młody mężczyzna niszczy zaparkowane wzdłuż ulicy samochody. Funkcjonariusze pod wskazanym adresem zatrzymali Bartosza C. Badanie stanu jego trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Policjanci ustalili, że zatrzymany wyrwał w pojazdach lusterka oraz porysował powłokę lakierniczą. Właściciele samochodów oszacowali straty na kwotę ponad 8 000 złotych. Po wytrzeźwieniu 19-latek usłyszy zarzut za uszkodzenie mienia, za co  grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c