„Pożar w Burdelu” śpiewa na temat KOD i Trybunału [WIDEO]

Kabareciarze z grupy „Pożar w Burdelu” w ich najnowszym programie śpiewają o Trybunale Konstytucyjnym, KOD, a także zachęcają do… wyjścia na ulicę.

„Wyjdźcie na ulice, warszawiacy. Wolności nie dostaje się na tacy. To ja, konstytucja, obrońcie mnie, bo tyran posiąść i zmienić mnie chce”/”bez względu na to, jakie macie poglądy, czytajcie artykuł dwudziesty dziewiąty, stolicą Rzeczpospolitej jest Warszawa, brońcie mnie, konstytucja to wspólna sprawa” – śpiewa kabaret w klipie, który został umieszczony w sieci. Co na to sami pomysłodawcy takiego, a nie innego występu?

„Dziewczyny z Charlotte na dzisiejszy marsz KOD przyniosły własnoręcznie zrobione transparenty i autorskie protest songi, Charlotte wcieliła się w Konstytucję prowadzącą warszawski lud, Róża robiła sobie selfie, tylko Dzika Agnes była smutna. Chciałaby, żeby jej syn Maksio był z nią na Placu Powstańców, kupiłaby mu wuwuzele, pozwoliła trąbić do woli… Maksiu, narodowcu kochany, proszę cię wróć do mamy…” – piszą we wpisie na swoim fanpage’u.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.