Pracownica sklepu: „Serdecznie dziękuję PIS. Z całego serca mam nadzieję że wygrają wybory” [LIST DO REDAKCJI]

„I bardzo dobrze Auchan (ulica znana redakcji) moje miejsce pracy. Sama wychowuje 8 latka i zawsze tak się działo że w niedzielę do pracy. Nikogo to nie interesuje że mam dziecko.” – pisze Pani Monika w liście do redakcji, w odpowiedzi na artykuł: https://warszawawpigulce.pl/w-przyszlym-roku-niedziele-zupelnie-bez-handlu-pozostale-w-tym-roku-mozna-policzyc-na-palcach/

Fot. PIxabay

„I żadnej babci cioci itp. Nie dość że nie mogłam spędzić dnia z synem to jeszcze musiałam zapłacić. A w Niedzielę z zasady zakupy robią rodzinki które nie mają lepszego pomysłu na spędzenie czasu z dziećmi.

Serdecznie dziękuję PIS. Z całego serca mam nadzieję że wygrają wybory. A ludzie tu szkalujacy PIS niech oddadzą każdą złotówkę którą dostali. Założę się że nikt nie będzie na tyle honorowy 🤣🤣🤣🤣🤣. Jakim osiolkiem trzeba być aby obrażać i wyciągać łapy po pieniądze 🤬🤬🤬🤬🤬🤬” – dodaje Pani Monika (pisownia oryginalna)


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.