Praskie placówki oświatowe bez ogrzewania! Decyzja co do nauczania w rękach dyrekcji

„W związku z awarią sieci ciepłowniczej i wstrzymaniem dostaw ciepła przez Veolia, nasze dwie praskie placówki oświatowe pozostają bez ogrzewania.” – informuj Dariusz Kacprzak – Zastępca Burmistrza Dzielnicy Praga-Północ.
Veolia zapewnia, iż ogrzewanie zostanie przywrócone w dniu dzisiejszym w godz. 18.00-20.00. Wolimy jednak być przygotowani na wypadek gdyby prace nad przywróceniem sprawności sieci nie udało się zakończyć we wskazanym terminie. W takim przypadku przewidujemy wprowadzenie awaryjnych rozwiązań funkcjonowania nauczania dla:
➡️ Przedszkola Nr 183 z ul. Wrzesińskiej 10
➡️ Szkoły Podstawowej Nr 50 z ul. Jagiellońskiej 7:
‼️ Przedszkole Nr 183 – ul. Wrzesińska 10
Obecnie temperatura w salach wynosi od 18 do 20 stopni. W przypadku gdy nie zostanie przywrócone ogrzewanie i temperatura w pomieszczeniach będzie się obniżać, dzieci wraz z kadrą dydaktyczną, po decyzji Dyrektor Przedszkola, przeniosą się do budynku Przedszkola Nr 163 przy ul. Jagiellońskiej 28.
Pani Dyrektor Lidia Kołodziej będzie informowała rodziców o podejmowanych działaniach drogą mailową.
‼️ Szkoła Podstawowa Nr 50 – ul. Jagiellońska 7
W przypadku gdy nie zostanie przywrócone ogrzewanie i temperatura w salach będzie się obniżać zostanie wprowadzone:
– dalsze nauczanie zdalne z możliwością zapewnienia opieki dla dzieci, których rodzice samodzielnie nie będą w stanie tego uczynić (opieka sprawowana będzie wtedy w budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława IV przy ul. Jagiellońskiej 38, lub
– wszystkie zajęcia dydaktyczne zostaną przeniesienie do budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława IV przy ul. Jagiellońskiej 38.
Decyzję co do wyboru powyższych rozwiązań podejmie Dyrektor Szkoły – Pani Bożena Ragus. Obecnie Pani Dyrektor i wychowawcy rozpoczynają kontaktowanie się z rodzicami, celem omówienia wyboru najlepszego rozwiązania.
⭕️ Powyższe rozwiązania zostaną wprowadzone tylko w sytuacji braku przywrócenia dostarczania ciepła do placówek oświatowych przez Veolia.
⭕️ Prosimy śledzić informacje publikowane w mediach społecznościowych na kontach Urzędu Dzielnicy Praga-Północ oraz sprawdzać maile, dziennik elektroniczny. Będziemy aktualizować informacje w tej sprawie.
⭕️Kolejny komunikat zostanie opublikowany po godz. 20.00 lub natychmiast po uzyskaniu informacji od Veolia o przywróceniu sprawności sieci centralnego ogrzewania.

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c