Praskie podwórko jak z horroru. Tam bawią się dzieci!
„Witam tak wygląda podwórko gdzie bawią się małe dzieci czy ktoś wkoncu zrobi porządek z tymi szczurami nie ważne czy to dzień czy noc one chodzą tu jak u siebie” – pyta Pani Klaudia

Chodzi o podwórko na Szwedzkiej 25.
Przypominamy, ze szczury przenoszą groźne choroby. Do ich grona zalicza się gorączka od ugryzienia szczura, tyfus plamisty, wirus zapalenia wątroby typu E, włośnica i wścieklizna.

Dziennikarka ekonomiczna i specjalistka od tekstów prawnych, była wykładowczyni akademicka Uniwersytetu Warszawskiego. Autorka newsów gospodarczych i tekstów o prawie. Posiada dyplom z zakresu tłumaczeń prawnych i ekonomicznych. Warsztat naukowy wykorzystuje w codziennej pracy redakcyjnej, tworząc precyzyjne artykuły oparte na twardych danych. Jako jedna z nielicznych dziennikarek w branży, swoje teksty opiera na bezpośredniej pracy z zagranicznymi raportami finansowymi i aktami prawnymi, bez pośredników.