Próbował ratować 4-latka, sam utonął. Tragedia nad Stawem Służewieckim

Nasza Czytelniczka poinformowała nas, że wczoraj ze Stawu Służewieckiego straż wyciągnęła ciało mężczyzny. Informacje potwierdziła Stołeczna Straż Pożarna.

Zdjęcie poglądowe. Fot. policja.pl

„Byłam świadkiem jak przyjechała straż pożarna, dwie jednostki policji a potem kolejno straż z łodzią i z nurkiem, a po niej ambulans. Najpierw strażacy badali dno kijem, po dotarciu nurka ten wyłowił ciało, które potem zostało ogrodzone kotarą policyjną”. (parawanem – przyp. redakcja).

„Tego dnia byłam po drugiej stronie stawu – odpoczywałam na ławeczkach po przeciwnej stronie stawu gdzie działo się to wydarzenie. Dotarłam właśnie do tych ławeczek kolo godziny 16, w mniej więcej tym samym momencie jak usłyszałam ze zaczęło się coś dziać i za chwile ten pan wyciągał to dziecko z wody” – dodaje.

Informacje potwierdza straż pożarna. Dodaje też, że mężczyzna próbował wyłowić dziecko, ale niestety sam znalazł się w pod wodą. Dziecko wyłowił inny mężczyzna, ale dorosłego nie dało się uratować. Pokrzywdzony przebywał pod wodą około 30 minut.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.