Producent Pepsi stawia centrum logistyczne. Potrzebuje setek pracowników!

Na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2020 r. otworzy się nowe centrum logistyczne PepsiCo w Mszczonowie pod Warszawą. Obiekt będzie potrzebował setek pracowników.

Fot. Pixabay

Jak informuje serwis Wiadomości Handlowe, firma do obsługi będzie potrzebować około 240 pracowników. Nowy magazyn w Mszczonowie zajmie powierzchnię 58 tys. m2 i będzie największym obiektem koncernu w Polsce.

Rekrutacja już trwa. Potrzeba magazynierów, operatorów wózków wysokiego składowania, pracowników administracyjnych, specjalistów i menadżerów.

„Proces rekrutacji już trwa, i co dla nas ważne, widzimy bardzo duże zainteresowanie wśród kandydatów. Chcielibyśmy, aby dołączyli do nas ludzie z pasją, otwarci na nowe wyzwania, z doświadczeniem i ci, którzy dopiero rozpoczną karierę w tej branży. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym przejrzysty system nagród i bogaty pakiet socjalny. Pracownikom zapewniamy szkolenia i udział w kompleksowym, dedykowanym procesie wdrożenia do pracy w nowym zespole” – powiedziała w rozmowie z „Wiadomościami Handlowymi” Małgorzata Hornig, dyrektor HR, ID Logistics.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.