Przyczepa jak z horroru. W środku ukrywał się gwałciciel

Policjanci z komisariatu w Halinowie, zatrzymali 32-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym, który od kilku lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości w przyczepie kempingowej 100 km od Mińska Mazowieckiego. Mężczyzna był poszukiwany za przestępstwa przeciwko wolności seksualnej.

Fot. Komenda Stołeczna Policji

W wyniku prowadzonych czynności operacyjnych, policjanci z komisariatu w Halinowie ustalili miejsce pobytu poszukiwanego od sześciu lat listem gończym mężczyzny, mieszkańca gm. Dębe Wielkie. Zebrane informacje prowadziły do jednej z miejscowości w powiecie łukowskim na terenie województwa lubelskiego.

Przed kilkoma dniami funkcjonariusze przygotowali i przeprowadzili zasadzkę, w czasie której zatrzymali mieszkającego w przyczepie kempingowej 32-latka, poszukiwanego do odbycia kary 3 lat pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko wolności seksualnej.

32-latek podczas zatrzymania nie stawiał oporu. Został przewieziony do policyjnego aresztu, skąd trafił do zakładu karnego. Najbliższe 3 lata spędzi w izolacji odbywając zasądzoną karę.

Autor: st. asp. Marcin Zagórski/is


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c