Radiowa Trójka zmieni swoją nazwę? Nowe kierownictwo nad tym pracuje

Z ustaleń Press, nowe kierownictwo planuje zmienić nazwę rozgłośni. Coraz więcej dziennikarzy z niej odchodzi, a w radiu panuje chaos. 

Fot. Pixabay

Przygotowane są projekty zmian i odświeżenia anteny. Jak tłumaczy zarząd, ma to spowodować większą atrakcyjność dla słuchaczy. Dokładne zmiany mają być przedstawione w najbliższym czasie.
Jednak jak relacjonuje Tomasz Michniewicz portalowi Press.pl, od kilku dni nowa ekipa planuje zmiany w rozgłośni, ale nikomu jeszcze ich nie przedstawił, nie było konsultacji czy przekazania chociażby wstępnych planów co dalej z radiem. Z tego powodu część dziennikarzy wybrało się na urlopy i zwolnienia lekarskie. Wielu artystów odmówiło występów w audycjach Trójki.
Nowy wicedyrektor Trójki, Marek Wiernik, podzielił się informacją w mediach społecznościowych,  że kierownictwo ma pomysł na zmianę nazwy i myśli o połączeniu jej z wytwórnią muzyczną spółki. Nie zostało to jednak oficjalnie potwierdzone.
Ostatnio zakończyła współpracę z Trójką między innymi Beata Pawlikowska, która w mediach społecznościowych przekazała, że w imię solidarności z dyrektorem, do którego miała zaufanie, postanowiła odejść z Trójki.

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c