„Ranczo”. Zapadła decyzja w sprawie dalszych losów kultowego serialu

Od momentu śmierci jednego z głównych bohaterów Pawła Królikowskiego, widzowie Rancza nieustannie pytali, jakie będą dalsze losy produkcji, która według pierwotnych założeń miała zostać wznowiona. Decyzja w tej sprawie ujrzała właśnie światło dzienne.

Fot. Materiały prasowe

Ranczo po raz pierwszy zostało wyemitowane 5 marca 2006 roku na antenie TVP i od tamtego momentu zaskarbił sympatię wielomilionowej widowni.
Po kilkuletniej przerwie i oficjalnym zakończeniu produkcji, coraz częściej zaczęły pojawiać się informacje o reaktywacji Rancza.
W tym roku nagła śmierć odtwórcy roli Kusego pokrzyżowała plany, które stanęły pod znakiem zapytania.
Jak poinformował reżyser Wojciech Adamczyk, projekt, nad którym wcześniej pracowano, oficjalnie został zawieszony.
Jedyną pamiątkę, dokumentującą wstępne prace przy ponownym pojawieniu się Rancza, pokazała na swoim profilu społecznościowym Marta Chodorowska, odtwórczyni roli Klaudii. Załączone zdjęcia z planu produkcji zostały wykonane 5 lat temu:

View this post on Instagram

Takie zdjęcie wyskoczyło mi sprzed 5ciu lat… Ten czas już nie wróci. „Ranczo” nie wróci a my rozbiegliśmy się po innych produkcjach. I choć patrzę na to zdjęcię i ciepło robi mi się w sercu to cieszę się na nowe wyzwania i czekam na nowe role. Z Klaudią już się pożegnałam. Szaleje w Wilkowyjach, jako Wójtowa zapewne. Nie wracam już do niej. Kiedy patrzę na to zdjęcie, myślę też o tym jak ważne jest mieć partnera na planie, który jest świetnym kolegą, sprawnym aktorem i przystojniakiem ? @piotr_ligienza ❤️❤️❤️ . . . #ranczo #ranczowilkowyje #duda #polskieseriale #aktorzypolscy #onset #naplanie #wspomnienia #przeszłość #niewróci #wilkowyje #pracaipasja

A post shared by marta.chodorowska.official (@marta.chodorowska.official) on


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c