Ranni kierowca, kobieta w ciąży i dziecko. Zderzenie ciężarówki z samochodem osobowym

Po godz. 17.00 w Pęcicach na ul. Pęcickiej doszło do zderzenia samochodu ciężarowego i osobowego marki kia. Do szpitala trafiły trzy osoby, które znajdowały się w samochodzie osobowym: kierująca, pasażerka w ciąży i dziecko w wieku 7 lat.

Fot. Straż Miejska

Fot. Straż Miejska

„Z relacji kierowcy samochodu ciężarowego wynika, że kiedy jechał od Michałowic do Pruszkowa na łuku drogi kierująca pojazdem osobowym marki kia zjechała na jego pas ruchu” – mówi w rozmowie z Warszawą w Pigułce asp. Karolina Kańka, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie – „Kierowca, aby uniknąć zderzenie skręcił w lewo i zjechał do rowu. Samochód osobowy nie uniknął jednak zderzenia i również wpadł do rowu”.

Do szpitala trafiły trzy osoby: kierująca samochodem osobowym, pasażerka w ciąży i dziecko w wieku 7 lat. Obrażenia nie są poważne i ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierowca samochodu ciężarowego nie doznał poważniejszych obrażeń. Kierowcy byli trzeźwi.

Odcinek drogi pomiędzy rondem w Pruszkowie, a rondem w Michałowicach jest wyłączony. Utrudnienia potrwają do godz 21.00 – 22.00. Policja kieruje ruch na objazdy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c