Reżyser realizuje pierwszy film o pandemii w Polsce

Patryk Vega w rozmowie z Filmweb zapowiedział film fabularny, którego premiera przewidziana jest na 2021 rok. Będzie to pierwszy w Polsce film, który będzie dziać się w trakcie pandemii. 

Fot. Pixabay

W rozmowie z portalem reżyser poinformował o kolejnych planach zawodowych. Okazuje się, że 7 lutego 2021 roku do kin trafi film, który toczy się w trakcie pandemii. Patryk Vega pochwalił się posiadaniem spektakularnych ujęć miasta z okresu lockdownu. W scenach wzięła udział chociażby opustoszała ulica Emilii Plater.

„W dużej mierze to film o epidemii samotności. Punkt wyjścia jest taki, że ludzie, mając coraz większy dostęp do wyzutego z uczuć seksu, mają jednocześnie coraz większą trudność z budowaniem relacji bliskości i miłości z drugim człowiekiem. Ta pandemia, która spotyka bohaterów, jest czymś, co zaczyna przewartościowywać ich postawy.”

-powiedział w rozmowie z Filmweb.

Patryk Vega już pod koniec marca kręcił zdjęcia do nowego projektu, co spowodowało wiele kontrowersji. Oburzeni byli ludzie z branży widząc przygotowania do filmu podczas pandemii koronawirusa. Oskarżany był przez wielu o celowe sprowadzanie zagrożenia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c