Rozbój w kebabie. Policja poszukuje sprawców [ZDJĘCIA]

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego poszukują sprawcy kradzieży rozbójniczej, która miała miejsce w dniu 07 października 2015r. w Kebabie przy ul. Karczewskiej 14/16 w Otwocku.

fot. Policja

fot. Policja

fot. Policja

fot. Policja

Do zdarzenia doszło w nocy około godziny 00:30 w środę 07 października. Do pomieszczenia Baru wszedł młody mężczyzna i dokonał kradzieży rozbójniczej. Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego zwracają się do wszystkich osób, mogących pomóc w ustaleniu sprawcy tego przestępstwa.

Poszukujemy młodego szczupłego mężczyzny, którego zarejestrowała kamera monitoringu. Ubrany był w spodnie typu jeans i ciemną bluzę oraz ciemną czapkę z daszkiem.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu danych personalnych widocznego na zdjęciach mężczyzny proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Otwocku, tel. 22 60-41-213 lub bezpośrednio z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym tel. 22 60-41-250.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.