Rzecznik praw dziecka odpowiada:”Nie odpuszczę”

Mikołaj Pawlak w kilka dni temu wywołał oburzenie słowami, że edukatorzy seksualni podają dzieciom leki zmieniające płeć bez wiedzy rodziców. W środę skierował do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.

Fot. By Sejm RP – RZ__0126, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=75493787

Po kontrowersyjnej wypowiedzi Mikołaja Pawlaka pojawiło się wiele słów sprzeciwu wobec niego. Zareagował urząd Poznania, z prezydentem na czele. Opozycja żąda odwołania Pawlaka ze stanowiska rzecznika praw dziecka.
On sam odniósł się ponownie do całej sytuacji. Uważa, że nie widzi nic złego w swojej wypowiedzi i dalej będzie się jej trzymać. Według niego krytyka pod jego adresem to zemsta „środowisk, które chcą wprowadzić w Polsce obcą ideologię”.
„Możecie mnie atakować, obrażać, krzyczeć, protestować i żądać odwołania. Nie ustąpię. Dobro naszych dzieci, które są naszą przyszłością, jest ważniejsze. Dzieciom trzeba pokazywać prawdziwe wartości i ja to będę robić.
-powiedział rzecznik.

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c