Sąd Okręgowy zmienia postanowienia prokuratury ws. Piotra Kaszubskiego

Sąd Okręgowy uchylił postanowienie prokuratury, która odmówiła obrońcom Piotra Kaszubskiego wglądu do fotokopii akt sprawy. „Najmłodszy milioner w Polsce”, jak swego czasu nazywały go media, ma nadzieję na wycofanie listu gończego i możliwość odpowiadania z wolnej stopy.

Fot. Piotr Kaszubski / Facebook

Fot. Piotr Kaszubski / Facebook

„Prokuratura od pół roku odmawiała moim wspaniałym obrońcom dostępu do akt sprawy poprzez sporządzenie fotokopii akt. Takie działanie miało na celu uniemożliwić moje prawo do obrony. W końcu po tylu miesiącach Sąd rozpoznał skargę i ją UWZGLĘDNIŁ tymsamym UCHYLAJĄC postanowienie prokuratury. Od teraz mamy stu procentowy wgląd do wszystkich materiałów w sprawie a postępowanie ruszy do przodu!” – pisze Piotr Kaszubski – „Nadszedł czas aby Sąd Okręgowy odsłuchał nagrania i dowody które składałem – wtedy UCHYLONY ZOSTANIE LIST GOŃCZY!!!!! Pół roku temu po wpłacie 400 000 zł ( za mnie i wspólnika ) prokuratura złożyła zażalenie, że pozwolono mi opuścić areszt. ZDOBYŁEM DOWODY, że Sąd tamtego dnia uwzględniając zażalenie prokuratury NIE ODSŁUCHAŁ ŻADNEGO NAGRANIA jedynie przyklepał wniosek”

Piotr Kaszubski podejrzany jest o oszustwa finansowe m.in. sprzedawanie produktów bez zawartości lub produktów, których działanie było w rzeczywistości szkodliwe.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.