Siostry Godlewskie będą reprezentować Polskę na Eurowizji?! To nie żart! [WIDEO]

Zaskakująca wiadomość pojawiła się a fanpage Siostry Godlewskie. Otóż Małgorzata poinformowała, że znane siostry będą starały się zaprezentować nasz kraj w konkursie Eurowizji.„5 lutego złożyłyśmy zgłoszenie w konkursie Eurowizja 2019. Startujemy z naszym najnowszym przebojem, którego jeszcze nie znacie pod tytułem Gentleman. Z całą pewnością będzie to hit tegorocznej wiosny.

Docierały do nas przecieki, że jesteśmy jednym z trzech zespołów branych pod uwagę jako reprezentacja Polski na Eurowizji 2019 w Tel Awiwie. Miałyśmy nadzieję, że zaskoczymy Was w ostatni piątek ale niestety komisja eliminacyjna przełożyła narady. Występ na Eurowizji i reprezentowanie naszego cudownego kraju od zawsze by naszym największym marzeniem.

Kochani, trzymajcie za nas mocno kciuki, by komisja eliminacyjna podjęła właściwą decyzję. Pomóżcie nam, by to siostry Godlewskie reprezentowały Polskę w konkursie Eurowizji 2019 w Tel Awiwie! Na pewno zaskoczymy całą Europę i świat!” – powiedziała Małgorzata Godlewska.

 

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.