Siostry Godlewskie otwierają szkołę… muzyczną

Wszystko wskazuje, że zaśpiewanie hymnu miało na celu podgrzanie atmosfery przed tym, co siostry Godlewskie mają zamiar zrobić teraz. Właśnie ogłosiły, że w przyszłym roku otworzą… szkołę muzyczną.

Wykonanie hymnu na 11 listopada przez siostry Godlewskie było, delikatnie mówiąc, dość słabe. Na tyle słabe, że wykonawczynie naraziły się na pozew sądowy.

Teraz celebrytki postanowiły… założyć szkołę muzyczną. Post opublikowany dwa dni temu zdobył blisko dwa tysiące komentarzy i ponad 800 udostępnień.

„Zostań Gwiazdą Estrady! Szkoła Muzyczna Sióstr Godlewskich! Startujemy w przyszłym roku! Trzymajcie za nas kciuki! Obowiązuje rezerwacja miejsc: [email protected]” – napisały siostry Godlewskie.

Post opatrzony jest też odpowiednią grafiką i nie wygląda, jakby ktoś robił sobie żarty.

Czy siostry Godlewskie otworzą swoją szkołę w Warszawie? Wszystko na to wskazuje. Wprawdzie pochodzą one z Malborka, ale widuje się je częściej w stolicy, co związane jest z ich występami w telewizji. Prowadzą również salon medycyny estetycznej w Łodzi i sprzedają gadżety i koszulki poprzez stronę internetową.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c