Skończył się szczyt NATO, zaczeło Tour de Pologne. Kolejne utrudnienia

Tegoroczny Tour de Pologne to siedem etapów i do pokonania aż 1190 kilometrów. Start honorowy wyścigu odbędzie się o godz. 13.20 na placu Konstytucji 3 Maja w Radzyminie. Peleton pojawi się m.in. na Krakowskim Przedmieściu, Nowym Świecie, w Alejach Ujazdowskich, na pl. Na Rozdrożu. Na trasie znajdują się też dwie górskie premie na ul. Karowej i Agrykoli oraz lotna premia na pl. Trzech Krzyży. Meta etapu będzie na pl. Teatralnym. Dekoracja zawodników odbędzie się po godz. 16.45.

Fot. infoulice.um.warszawa.pl

Fot. infoulice.um.warszawa.pl

Ze względu na wyścig wprowadzone będą zmiany w ruchu drogowym a ulice na trasie zostaną wyłączone z parkowania. Od poniedziałku, 11 lipca od godz. 6.00 do wtorku, 12 lipca do godz. 23.00 zamknięte dla ruchu kołowego będą pl. Teatralny i ulice: Senatorska (od Miodowej do Wierzbowej), Miodowa, Krakowskie Przedmieście i Karowa. We wtorek, 12 lipca od godz. 6.00 do 23.00 zamknięte dla ruchu będą: Senatorska (od Wierzbowej do skweru przed ambasadą Belgii), Bielańska, A. Fredry, Niecała i parking na pl. Bankowym.

Pierwszy etap 73. Toru de Pologne rozpocznie się w Radzyminie. Przed godz. 14.00 kolarze wjadą do Warszawy ul. Radzymińską. Następnie przejadą ulicami: al. „Solidarności”, Targowa, J. Zamoyskiego, Sokola, Zamoście, Most Świętokrzyski, Zajęcza, Topiel. Na ul. Topiel ok. godz. 14.15 rozpocznie się runda po Warszawie. Ulice trasie rundy będą wyłączane z ruchu już od godz. 12.30. Uczestnicy przejadą siedem okrążeń ulicami: Topiel, Browarna, Karowa, Krakowskie Przedmieście, Miodowa, Senatorska, pl. Teatralny, Wierzbowa, pl. marsz. J. Piłsudskiego, Królewska, Mazowiecka, Świętokrzyska, Nowy Świat, pl. Trzech Krzyży, Al. Ujazdowskie, Belwederska, J. Gagarina, Czerniakowska, Szwoleżerów, Agrykola, Al. Ujazdowskie, pl. Trzech Krzyży, Książęca, L. Kruczkowskiego, Topiel, Browarna, Karowa, Krakowskie Przedmieście, Miodowa, Senatorska do mety na pl. Teatralnym, gdzie ostatni kolarze powinni dotrzeć ok. godz. 16.30.

Ulice na rundzie mini Tour de Pologne będą zamknięte od godz. 9.00. Trasa etapu dla młodych kolarzy będzie prowadziła ulicami: pl. Teatralny, Wierzbowa, pl. marsz. J. Piłsudskiego, Królewska, Mazowiecka, Świętokrzyska, Tamka, Topiel, Browarna, Karowa, Krakowskie Przedmieście, Miodowa, Senatorska.

Fot. infoulice.um.warszawa.pl

Fot. infoulice.um.warszawa.pl


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c