Słynna „kurtka rozwodowa” pomaga czynić dobro! Teraz wspomoże WOŚP!

Kiedy czytaliśmy i publikowaliśmy tekst o kurtce rozwodowej nie przypuszczaliśmy, że tak ją pokochacie. Tekst dotarł do blisko 3 milionów osób, a sama kurtka przekazana na aukcję charytatywną pomogą zwierzakom [LINK: https://warszawawpigulce.pl/te-kurtke-pokochali-nasi-czytelnicy-zgadnijcie-co-sie-z-nia-stalo-wy-tez-mozecie-pomoc/]. Szczęśliwy nabywca nie chce jednak zatrzymać jej dla siebie! Przekazał ją WOŚP! 

„Dzień dobry, dzięki Państwu kurtka rozwodowa stała się sławna i pomogła w wsparciu psiaków z fundacji. Chciałbym aby, kurtka ta wsparła kolejną akcję, dlatego przekazuje ją wraz z oryginalnym ogłoszeniem na kolejna wspaniałą akcję WOŚP. proszę o wsparcie swoimi zasięgami. Niech ogłoszenie idzie w świat.” – pisze Pan Paweł w wiadomości do redacji.

Oryginalny artykul o kurtce przeczytacie tu: https://warszawawpigulce.pl/sprzedam-szybko-kurtke-zony-ogloszenie-na-warszawskiej-grupie-poplaczecie-sie-ze-smiechu/

Czyńmy dobro!

https://allegro.pl/oferta/kurtka-rozwodowa-o-ktorej-mowi-caly-internet-8782586595?fbclid=IwAR0e1xqUI0pdSclz6fe2HTwUhvWPU9SOmjhcvUXmuKNKucqNwsvs2-J343E


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.