Śmiertelne potrącenie na torach. Młody mężczyzna potrącony przez pociąg

Z powodu potrącenia osoby postronnej przez pociąg Kolei Mazowieckich w pobliżu przystanku Warszawa Wesoła, na odcinku Warszawa Rembertów – Sulejówek Miłosna występują utrudnienia w ruchu pociągów wszystkich przewoźników. Pociąg jadący w kierunku Centrum potrącił mężczyznę. Ze wstepnych informacji wynika, że mężczyzna przechodził w miejscu niedozwolonym.

tory/ Fot. Warszawa w Pigułce

„Z otrzymanych informacji wynika, że pociągi SKM linii S2 w obu kierunkach, mogą być opóźnione do około 45 minut. Ponadto, pociąg SKM linii S2:

– nr 99856/7 ze stacji Warszawa Lotnisko Chopina (odjazd o godz. 19:56) do stacji Sulejówek Miłosna został odwołany na odcinku Warszawa Zachodnia – Sulejówek Miłosna,
– nr 99966/7 ze stacji Sulejówek Miłosna (odjazd o godz. 21:10) do stacji Warszawa Lotnisko Chopina został odwołany na odcinku Sulejówek Miłosna – Warszawa Zachodnia.

W związku z utrudnieniami w ruchu, od godz. 19:45 do odwołania wprowadzono wzajemne honorowanie biletów ZTM-KM na odcinku Warszawa Zachodnia – Sulejówek Miłosna – Warszawa Zachodnia.

Oczekujemy na dalsze informacje od zarządcy infrastruktury – spółki PKP Polskie Linie Kolejowe. Niezwłocznie poinformujemy Państwa o wszelkich zmianach i uaktualnieniach dotyczących tej sytuacji.” – informuje Szybka Kolej Miejska


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c