Śmiertelnie potrącił człowieka i uciekł. Policja szuka świadków!

Mieszkaniec Woli Sufczyńskiej został potrącony przez nieznany pojazd na drodze prowadzącej do jego rodzimej miejscowości. W wyniku odniesionych obrażeń 62-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Policja prosi wszystkich świadków zdarzenia do kontakt.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Prawdopodobnie między godziną 17:30 a 17:40, 7 lutego tego roku, na asfaltowej drodze biegnącej przez las, pomiędzy Kołbielą a Wolą Sufczyńską, w odległości około 200 metrów od przejazdu kolejowego, miało miejsce poważne i tragiczne zarazem – zdarzenie drogowe.

W wyniku potrącenia, przez nieustalony do tej chwili pojazd, śmierć na miejscu poniósł 62-letni mieszkaniec Woli Sufczyńskiej, który najprawdopodobniej prowadził rower z zakupami. Jednoślad nie miał oświetlenia, a mężczyzna ten poruszał się bez elementów odblaskowych.

Okoliczności tego zdarzenia będą teraz wyjaśniać policjanci wspólnie z prokuratorem. Postępowanie ma ustalić przyczyny tego śmiertelnego potrącenia.

Sprawę prowadzi komisarz Zbigniew Kościanek (tel. 22 60 41 304) i do niego mogą zwracać się wszystkie osoby, które były naocznymi świadkami, bądź też posiadają wiedzę na temat samochodu, który oddalił się z miejsca, aby pomóc Policji w dokładnym zrekonstruowaniu tego zdarzenia. Można również napisać do nas wiadomość na adres e-mail: oficer.prasowy.otwock@ksp.policja.gov.pl.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.