Śmiertelny wypadek na krajowej 50. Zderzyły się 4 ciężarówki. Kilka godzin utrudnień, droga całkowicie zablokowana

Na Drodze Krajowej nr 50, w miejscowości Mszczonów, zderzyły się cztery samochody ciężarowe. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu. Droga jest całkowicie zablokowana. Policja przekazuje, że utrudnienia potrwają kilka godzin.

Jak mówi nam st.asp. Agnieszka Ciereszko, Oficer Prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie do zdarzenia doszło na Drodze Krajowej nr 50, około 3 km przed rondem w Mszczonowie.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że przed rondem zatrzymały się trzy samochody ciężarowe. Kierowca czwartego nie zdążył wyhamować i uderzył w tył poprzedzającego go pojazdu. Nastąpił „efekt domina”. W wyniku tego zdarzenia kierowca ostatniego auta ciężarowego poniósł śmierć na miejscu.

Nasz reporter jest na miejscu zdarzenia i mówi o ogromnych zniszczeniach ostatniego samochodu ciężarowego, jednocześnie zaznaczając, że pozostałe pojazdy nie odniosły znacznych uszkodzeń. Dodaje też, że pierwszym samochodem w które uderzyły pozostałe jest metalowa cysterna.

Droga Krajowa jest całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła trasy objazdowe. Utrudnienia potrwają jeszcze kilka godzin.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.