Śmiertelny wypadek pod Warszawą. Policja szuka świadków

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj ok. 13.00 w Nowym Dworze Mazowieckim na ul. Bohaterów Modlina. Na miejscu zginął 29-letni motocyklista. Policja szuka świadków i prosi o pomoc w ustaleniu okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Fot. Łukasz/ Warszawa w Pigułce

Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku ze skutkiem śmiertelnym, który wydarzył się w Nowym Dworze Mazowieckim.

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 29-letni kierujący motocyklem BMW z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na krawężnik, a następnie jednoślad uderzył w Passata, którego kierowca stał na ul. Nowołęcznej, czekając na włączenie się do ruchu. Niestety 29-latek poniósł śmierć na miejscu. Jak ustalili śledczy mężczyzna jechał bez kasku. Na miejscu zdarzenia kilka godzin trwały czynności pod nadzorem prokuratora.

Aktualnie policjanci poszukują świadków tego zdarzenia. Wszyscy, którzy widzieli to zdarzenie, proszeni są o kontakt z nowodworską komendą. Informacje można również przekazywać pod nr tel.: 22 775 33 05, 22 775 22 01-04 lub mailowo pod adres: nowy-dwor-maz@ksp.policja.gov.pl.

Policjanci apelują do kierowców o szczególną ostrożność podczas jazdy.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.