Śmigłowiec lądował na jezdni. Droga do Warszawy całkowicie zablokowana po poważnym wypadku!
Aleja Krakowska w stronę Warszawy jest całkowicie zamknięta po wypadku do jakiego doszło w Woli Mrokowskiej.

Po godzinie 17 doszło do poważnego zderzenia skody z fiatem.
Na miejsce udało się kilka zastępów strazy pożarnej, policja i pogotowie.
Jedna osoba została zakleszczona, a po jej uwolnieniu przekazano ją ratownikom medycznym. Na miejscu czekał już śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Są poważne utrudnienia w ruchu. Aleja Krakowska w stronę Warszwy jest całkowicie zamknięta, w związku z czym policja kieruje samochody na objazdy.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.