Śmigłowiec runął do Wisły! Z wody podjęto dwie osoby! Ich stan jest poważny
W Zakroczymiu (pow. nowodworski) śmigłowiec runął do Wisły. Trwa akcja w pobliżu mostu. Mamy nowe informacje w tej sprawie.
Do akcji zadysponowano liczne siły i środki.
Pierwsi na miejscu zdarzenia byli policjanci z policji rzecznej, którzy podjęli z wody dwie osoby. Zostały one przekazane pod opiekę straży pożarnej i pogotowiu ratunkowemu. Ich stan określany jest jako poważny.
Akcja nadal trwa. Następną czynnością po upewnieniu się, że wszyscy są bezpieczni, będzie zapewne wydobycie maszyny z wody.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.
