"Smilebox" – licealiści chcą, abyś się uśmiechnął [WIDEO]

11072849_857301297673747_568482491_n

Shame Off, smile On to projekt licealistów z VII LO im. Słowackiego w ramach praktycznej olimpiady „Zwolnieni z Teorii”. Program ma na celu zachęcanie ludzi do większej pewności siebie i optymizmu. Daniel Czyżak, Natalia Sobiech, Ula Wyszyńska, Grzegorz Rybak, Michał Bojarski, bo tak nazywają się pomysłodawcy, ustawili w szkołach pudełka do których każdy może wrzucić karteczkę, która wywoła uśmiech na twarzy innych.

Razem ze znajomymi bierzemy udział w praktycznej olimpiadzie „Zwolnieni z Teorii”, w ramach której każdy może zrealizować samodzielnie opracowany projekt społeczny. Nasz: Shame Off, smile On ma na celu zachęcanie ludzi do większej pewności siebie i optymizmu. Jednym z jego elementów jest akcja „Smilebox” czyli pudełko, do którego każdy może wrzucić karteczkę ze swoim powodem do uśmiechu. Pudełka stoją już w 6 warszawskich liceach. Wszystkie karteczki udostępniamy na naszym facebookowym fanpeag’u” – mówi pomysłodawca Daniel Czyżak

Jak wygląda to w praktyce? Zobaczcie na poniższym filmie!


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.