Sobieskiego: Atak nożownika. Trwa reanimacja!

Po ataku nożownika na ulicy Sobieskiego trwa reanimacja osoby poszkodowanej.

Jak poinformowała nasza Czytelniczka napastnik zostawił torbę i nóż.

Zamknięta jest ulica Gierymskiego.

Teren otoczony jest przez policję.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl