Spędź weekend na okrągło! Zjesz, poczilujesz i obejrzysz film w kinie plenerowym!

Już w ten weekend w Warszawie rusza nowy punkt gastronomiczno-kulturalny. W samym sercu śródmieścia – przy ulicy Okrąg 3 będzie można zjeść, poczilowac, poćwiczyć czy obejrzeć film w kinie plenerowym.

Fot. Materiały prasowe

Weekendowe poranki na okręgu zaczynamy od wielkiej uczty! Food Trucki z kuchnia z całego świata będą dostępne przez całą sobotę i niedziele. Będzie można spróbować specjałów: kuchni azjatyckiej, śródziemnomorskiej czy amerykańskiej. Dodatkowo będzie można kupić produkty od lokalnych dostawców, m.in.: domowe przetwory, rzemieślnicze lody KOSMOS. Osoby dbające o formę będą mogły dodatkowo wziąć udział w zajęciach fitness, jogi, czy zumby.

W najbliższą sobotę od 18:00 do 22:00 za dobrą muzykę będzie odpowiadał znany warszawski DJ i producent – WEIKUM.

Za to w niedzielę od 15:00 na Okręgu ruszają kreatywne warsztaty. Co tydzień będzie można nauczyć się rękodzieła, rozwinąć umiejętności manualne i poznać ciekawych ludzi. Tematy warsztatów to m.in. kosmetyki naturalne, robienie makramy, fermentacyjne, czy szydełkowanie.

O 20 na Okręgu startuje kino plenerowe – w wygodnych leżakach będziemy mogli zobaczyć najnowsze produkcje i klasykę kina. W najbliższą niedzielę obejrzymy Pulp Fiction.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c