Spółdzielnie ostrzegają: po domach chodzą oszuści udający osoby z RWE!

Napisała do nas czytelniczka Zosia, która mieszka przy ul. Majdańskiej na Grochowie. Twierdzi, że okoliczne bloki odwiedzają naciągacze, którzy podają się za pracowników RWE. Po ostatnim takim incydencie spółdzielnia mieszkaniowa postanowiła wywiesić kartkę z ostrzeżeniem dla mieszkańców.

Fot. Czytelniczka Zosia

Fot. Czytelniczka Zosia

„Do drzwi zapukał Pan, który podawał się za pracownika RWE. Twierdził, że energetyka dwa miesiące temu wysyłała mi nową umowę, która uprawnia mnie do zniżek, ale umowy nie odesłałam dlatego firma wysłała go do mnie. Pamiętając Wasze artykuły o tym, że RWE nie odwiedza samodzielnie klientów powiedziałam to Panu. W tym momencie zaczął plątać się w zeznaniach. Twierdził, że on reprezentuje wszystkie możliwe firmy, a że ja nic jeszcze nie podpisałam to może go wpuszczę i przedstawi mi oferty. Odmówiłam i zamknęłam drzwi. Pan był wyraźnienie zdenerwowany, bo przeklął i najprawdopodobniej poszedł dalej” – pisze do nas czytelniczka Zosia i przesyła zdjęcia ostrzeżenia, które pojawiło się po incydencie.

RWE potwierdza, że nie odwiedza klientów w ich domach. „Wszelkie sprawy załatwiamy listownie, a w razie potrzeby nagłego kontaktu, telefonicznie” – informują pracownicy infolinii.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c