Spotkania z fotografami wojennymi w MPW. Krzysztof Miller opowie o „pierwszej linii”

W najbliższy wtorek 19 stycznia, o godz. 18.00 zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie w ramach cyklu „NA PIERWSZEJ LINII – SPOTKANIA Z POLSKIMI FOTOGRAFAMI WOJENNYMI”. Cykl poświęcony współczesnej, polskiej fotografii wojennej. Na comiesięcznych spotkaniach słuchacze będą mogli wysłuchać i porozmawiać z czołowymi polskimi fotografami, którzy zaprezentują swoje zdjęcia ukazujące realia konfliktów zbrojnych.

Korespondent wojenny w Kijowie w 2014 roku. Fot. Mstyslav Chernov / Wikipedia

Korespondent wojenny w Kijowie w 2014 roku. Fot. Mstyslav Chernov / Wikipedia

Gościem specjalnym będzie zdobywca licznych nagród, juror konkursu World Press Photo, Krzysztof Miller. Jako jeden z najbardziej doświadczonych polskich fotografów wojennych dokumentował przewrót w Rumunii, a także konflikty w Mołdawii, Karabachu, Gruzji, Abchazji, Kurdystanie, Bośni, Chorwacji, Burundi, Afganistanie, Czeczenii, Republice Południowej Afryki, Zairze, Iraku. Wyznaje zasadę, że jeżeli nie znajdzie się w centrum wydarzeń, jeżeli zdjęcie nie będzie niemal „pachnieć” tym, co dzieje się przed aparatem, to nie będzie dobre.

Kiedy? 19 stycznia (wtorek), godz. 18.00.
Gdzie? MPW, Audytorium Jana Nowaka-Jeziorańskiego
Koszt? Wstęp wolny po rejestracji: [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.