Sprawca śmiertelnego potrącenia nastolatki zatrzymany. Jest dobrze znany policji

„Podejrzany o piątkowe śmiertelne potrącenia nastolatki na ulicy Targowej został zatrzymany przez prokuraturę” – poinformował w rozmowie z Warszawą w Pigułce prokurator Łukasz Łapczyński, Rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa Praga. Okazało się również, że jest on dobrze znany policji.

Zdjęcie poglądowe. Fot. Jace / Pixabay

Zdjęcie poglądowe. Fot. Jace / Pixabay

Rzecznik nie zdradza w jakim charakterze zatrzymano kierowcę. Tymczasem TVN24 dowiedział się, że 26-letni Kamil G. jest dobrze znany policji i notorycznie łamał przepisy. Policja trzykrotnie zatrzymała go do kontroli podczas której wychodziło na jaw, że nie posiada prawa jazdy. Sąd cofnął mu uprawnienia do kierowania pojazdami. W lutym tego roku odzyskał je i od tego czasu notorycznie łamał przepisy. Do przekroczenia pułapu za który zatrzymuje się dokumenty został mu zaledwie jeden punkt. Ponadto lista przestępstw jest dłuższa. Stawiano mu zarzuty oszustw, wyłudzeń i składania fałszywych zeznań i był w polu zainteresowań Centralnego Biura Śledczego.

Do wypadku doszło w piątek wieczorem na skrzyżowaniu ulic Targowej i Kijowskiej. Potrącona 14-latka zmarła na miejscu. Kierowca był trzeźwy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c