Starsza Pani leżała w kałuży krwi potrącona przez rowerzystę. Poszukiwani świadkowie!

„Wczoraj, 19/09/2018, około godziny 14.30-15.00, na przejściu dla pieszych, zdjęcie i lokalizacja poniżej, moja babcia została potrącona przez rowerzystę. Rowerzysta wjechał w babcie, babcia upadła, rowerzysta uciekł z miejsca zdarzenia. Nie udzielił żadnej pomocy. Babcia upadła na głowę i straciła przytomność. Ratownicy powiedzieli, ze babcia leżała w kałuży krwi.” – pisze Pani Magdalena na Faceboku. 

„Po pierwsze:
Bardzo bym chciała podziękować osobie, która wezwała karetkę. Dzięki temu moja babcia żyje. Proszę odezwij się do mnie. Ja i moja rodzina chcielibyśmy Cię uściskać.
Po drugie:
Jeśli ktokolwiek widział to zdarzenie i może mi pomóc w odnalezieniu rowerzysty proszę o kontakt.
Po trzecie:
Rowerzysto! Jeśli to czytasz, odezwij się do mnie.
Chciałabym byś przeprosił moją babcię. Nie za samo zdarzenie, wypadki zdarzają się, ale za to, że zostawiłeś moją babcię bez pomocy.

Za komentarze nie na temat serdecznie dziękuję, nie jestem skora do żartów i ironii.

Dziękuję za jakiekolwiek informacje.” – czytamy we wpisie.

„Edit 1: znalazła się osoba, która była przy babci do momentu przyjazdu karetki i babcię opatrywała. Nie widziała samego zdarzenia. Jeszcze raz bardzo dziękuję za tę pomoc ? w tym momencie babcia była świadoma, chociaż tego nie pamięta.”

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.