Strzały w al. Ujazdowskich: trzech niebezpiecznych obcokrajowców zatrzymanych w Warszawie [WIDEO]

Niedawno pisaliśmy o strzałach w al. Ujazdowskich, teraz już wiemy co się stało. Trzech niebezpiecznych obcokrajowców poszukiwanych czerwoną notą Interpolu zatrzymali funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji Zarządu III.

Akcja trwała niespełna 10 minut. Zatrzymano obywatela Izraela i dwóch obywateli Jordanii, którzy spotkali się w jednej z restauracji w centrum Warszawy. Policjanci zarządu III CBŚP otrzymali wcześniej informację od amerykańskich służb specjalnych, że osoby przez nich poszukiwane planują spotkanie w Polsce. Funkcjonariusze CBŚP ustalili, że spotkanie ma odbyć się w konkretnym miejscu w Warszawie i zorganizowali akcję zatrzymania, blokując na kilka minut Al. Ujazdowskie.

Zatrzymani mężczyźni byli poszukiwani na terenie 190 krajów na całym świecie tzw. czerwoną notą Interpolu. Są podejrzewani o handel znacznymi ilościami narkotyków i pranie brudnych pieniędzy. Z ostatnich informacji wynikało, że zamierzają kupić 50 kilogramów kokainy. Jednocześnie z akcją, która miała miejsce w centrum stolicy, przeprowadzono zatrzymania w Stanach Zjednoczonych.

Decyzją sądu została już wszczęta procedura ekstradycyjna do Stanów Zjednoczonych.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c