Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej: Tytuł dla Zofii Klepackiej nie będzie miał mocy obowiązującej

Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej ani na swojej stronie internetowej ani też poprzez social media, nie informował o przyznaniu Zofii Klepackiej tytułu honorowego członka związku. Zapytaliśmy się więc wprost czy jest to prawdą.

Fot. Fryta73 – https://www.flickr.com/photos/96799800@N07/14192821249/in/photostream/, CC BY-SA 2.0.

Okazało się, że samo wydarzenie się odbędzie, jednak będzie miało charakter kurtuazyjny i nie będzie miało mocy obowiązującej.

„Faktycznie (informacji na temat wydarzenia – dop. red.) nie ma i nie będzie, jest to działanie pozastatutowe paru członków związku i jako takie nie będzie miało mocy obowiązującej” – napisał nam w odpowiedzi Maciej Jarosiński, członek prezydium ZG. ŚZŻAK.

Od kilku dni toczy się dyskusja na temat Zofii Klepackiej i jej dyskusji z Kingą Rusin. Wystartowała akcja #nasreprezentujesz, gdzie celebryci wstawiają się za sportsmenką. Słowa poparcia popłynęły m.in. ze strony Jacka Gmocha, Jarosława Jakimowicza i Jana Pospieszalskiego.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.