„Ta dwójka ma tendencję do tankowania samochodów do pełna i nie płacenia”. Poszukuje ich policja

Mokotowscy policjanci z wydziału zajmującego się kradzieżami oraz ściganiem przestępstw przeciwko mieniu publikują zdjęcia mężczyzny i kobiety. Ta dwójka ma tendencję do tankowania samochodów do pełna i nie płacenia. Podejrzani są o kilka podobnych kradzieży na warszawskim Mokotowie oraz stacjach benzynowych w innych dzielnicach warszawy.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że osoby publikowane na zdjęciach jeżdżą starymi samochodami na kradzionych tablicach rejestracyjnych. Podjeżdżają na wybrane stacje paliwowe, tankują do pełna i nie płacą.

Są to zdjęcia tego samego mężczyzny, który tak samo jak kobieta często zmienia swój wygląd. Przyjeżdżają na stacje w różnych ubraniach. Mężczyzna raz posiada zarost, innym razem go nie ma, kobieta dodatkowo używa różnych peruk oraz dodatków.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości tych osób lub miejsca ich obecnego pobytu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Malczewskiego 3/5/7 w Warszawie. Informacje można przekazać dzwoniąc na całodobowy numer oficera dyżurnego 22 603 92 50 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]

Źródło: Komenda Stołeczna Policji


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c