Tajemnica zaginięcia Ireneusza Jodełki. Rodzina apeluje o pomoc!

Rodzina poszukuje 26-letniego Ireneusza Jodełki pochodzącego z Bystrzycy. Mężczyznę widziano w poniedziałek w Wojcieszkowie. Następnie jego samochód został odnaleziony w okolicach Warszawy.

Fot. KPP Łuków

„Wiemy, że jechał w kierunku Warszawy, bo pytał znajomych, czy ktoś mógłby go podrzucić. Potem widziany był w rejonie, gdzie znajdowal się porzucony samochód. Prawdopodobnie zabrakło w nim paliwa. Świadkowie mówią, że próbował zatrzymywać samochody. Podobno był bez butów i zachowywał się dziwnie” – powiedziała Wirtualnej Polsce Monika Jeż, narzeczona poszukiwanego.

Łukowscy policjanci poszukują zaginionego Ireneusza Jodełki. 26-latek w poniedziałek wyjechał samochodem marki BMW od swojej koleżanki i miał pojechać do domu. Mężczyzna tam nie dotarł i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby, które znają jego miejsce pobytu prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym pod nr tel. (25) 797 6210.

Osoby, które znają miejsce pobytu Ireneusza Jodełki, bądź widziały dzisiaj tego mężczyznę, prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Łukowie – tel. (25) 797 6210.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c