Tajemnicze zjawisko na niebie analizowane przez ekspertów. Oto co sądzą na ten temat

Piotr Stanisławski, dziennikarz Crazy Nauka w wypowiedzi dla infoWire mówi, że mamy do czynienia z wybuchem, ale nie jest tego pewien. Nagranie analizują też inni: meteorolodzy i znawcy efektów specjalnych. Są też nowe nagrania.

„Chyba coś wybuchło, tak się wydaje, dlatego że te zdjęcia pokazują jakby falę uderzeniową rozchodzącą się wokół chmury” – mówi w wywiadzie dla agencji informacyjnej infoWire.pl Piotr Stanisławski z Crazy Nauka.

„Moja pierwsza myśl to oczywiście było skojarzenie z Czelabińskiem, z tym meteorytem, który na Syberii uderzył w ziemię, ale przede wszystkim wybuchł w powietrzu, w atmosferze. Natomiast równie dobrze to może być […] coś wystrzelonego. Coś w każdym razie eksplodowało. Kłopot polega na tym, że są chmury, więc nie bardzo widzimy, co tam się dzieje […]. Oczywiście zawsze zostaje możliwość, że to są kosmici, ale do tej pory jeszcze się ich nie doczekaliśmy” – komentuje ekspert.

Nagranie analizują również m.in. meteorolodzy.

„Myślałem, że nic mnie już w życiu nie zaskoczy. Myślałem, że znam wszystkie zjawiska pogodowe i ta nie ma przede mną tajemnic. Tymczasem w samym centrum miasta, w chmurach jakieś SZALEŃSTWO!!! Widzę to pierwszy raz w życiu. Burza? Słoneczne eksplozje? Smog? Obcy? Ufo? Co to może być. Udostępniajcie komu się tylko da. Liczę na Was!!!Co to może być?” – zastanawia się Bartek Jędrzejak dziennikarz i prezenter pogody stacji TVN.

Nagrania analizują też specjaliści od grafiki komputerowej. Na razie wyniki nie są znane.

Pojawiły się też głosy, że jest to kampania reklamowa. Jeżeli tak jest, oczywiście o niczym nie wiemy. Sami mamy wątpliwości co do tematu, który został nam niemalże podany na tacy przez Czytelniczkę. Z drugiej jednak strony dostajemy coraz więcej informacji od Czytelników, których znamy od dłuższego czasu i też twierdzą, że wdzieli dziwne zjawisko na niebie.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.