Taksówkarze zablokują centrum Warszawy. „Znowu zostaliśmy wyru**ani…”

Taksówkarze zapowiadają jutro na godzinę 12 protest na Placu Trzech Krzyży, gdzie będą protestować pod Ministerstwem Rozwoju, Pracy i Technologii. Mieszkańcy muszą przygotować się na utrudnienia w tym rejonie stolicy.

Fot. GAP – Grupa Antyprzewozowa

PROTEST TAKSÓWKARZY
15.12.2020
GODZINA 12:00
PLAC TRZECH KRZYŻY
znowu zostaliśmy wyru**ani…
tarcza, okresy przejściowe dla pośrednika, egzaminy, badania psychotechniczne, wirtualny taksometr… wszystko w tym kraju to rządowy farmazon
Covid pomaga władzy dorżnąć taksówkarzy. Jest tragicznie, rząd nie pomaga, lewizna się szerzy na ogromną skalę i nikt nic z tym nie robi. Zbliżają się najgorsze miesiące. Z dnia na dzień coraz więcej ludzi ucieka z zawodu a na ich miejsce przychodzą Saszki i Ahmedy bez prawa jazdy, bez psychotechniki… W tym tempie nie będzie nas zanim sytuacja na rynku się polepszy.
Dlatego widzimy się we wtorek o 12:00 na Placu Trzech Krzyży
WEŹCIE ZE SOBĄ
-OPONY
-ŚWIECE DYMNE
-GAŚNICĘ
-KAMIZELKĘ ODBLASKOWĄ KONIECZNIE Z NAPISEM TAXI
-MASECZKI ZAPASOWE
-ZATYCZKI DO USZU
-SÓL FIZJOLOGICZNĄ
-WODĘ
-FLAGI
TO JEST OSTATNI TAKI PROTEST. NASTĘPNY BĘDZIE POD SIEDZIBĄ UBERA W SPRAWIE OBNIŻENIA PROWIZJI…O ILE ZOSTANIECIE NA TAXI” – pisze GAP – Grupa Antyprzewozowa

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c