Tej nocy rozpoczęto frezowanie ul. Krasińskiego i pl. Wilsona

ZDM informuje, że tej nocy przystąpiono do frezowania ul. Krasińskiego i pl. Wilsona. Prace zakończą się również w nocy, z 3 na 4 maja.

Plac Wilsona przed frezowaniem. Fot. ZDM

Plac Wilsona przed frezowaniem. Fot. ZDM

frezowanie w tym rejonie zostało podzielone na dwa etapy. W długi majowy weekend ma zostać wyfrezowana nawierzchnia ul. Krasińskiego, od Wybrzeża Gdyńskiego do placu Wilsona, a także nawierzchnia na samym placu.

Drugi etap robót – jezdnia od placu Wilsona do Wybrzeża Gdyńskiego – zaplanowany został na miesiące letnie, razem z realizacją inwestycji połączenia rowerowego pl. Wilsona z Nadwiślańskim Szlakiem Rowerowym wzdłuż ul. Krasińskiego.

W związku z pracami remontowany odcinek będzie wyłączony z ruchu. Proponowane objazdy prowadzą ulicami: Wybrzeże Gdyńskie – al. Armii Krajowej do ulicy Słowackiego i dalej ks. J. Popiełuszki i al. Wojska Polskiego (zawrotka na pl. Inwalidów) i dalej droga powrotna al. Wojska Polskiego -ks. J. Popiełuszki-Słowackiego -al. Armii Krajowej – Wybrzeże Gdyńskie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c