Pomagają Warszawiakom. Teraz sami potrzebują pomocy

Fundacja Futrzaki już nieraz gościła na łamach naszego portalu. Bezpłatnie i bezinteresownie pomagają mieszkańcom stolicy odnaleźć zagubionych pupili. Tym razem sami stanęli pod ścianą. Nie możemy patrzeć jak dobrzy ludzie nie śpią po nocach, więc postanowiliśmy podzielić się z Wami ich kłopotem. Razem ramy radę 🙂 https://www.ratujemyzwierzaki.pl/kryzysowasytuacjafundacji.

Fot Fundacja Futrzaki

„Staramy sie pomagać zwierzakom zgłoszonym do nas , wszyscy działamy jako wolontariat. Obecnie nasza działalność stanęła pod znakiem zapytania – brak nam funduszy na opłacenie hotelowania zwierzaków które trafiły do nas. Zarówno te które mieliśmy jak i zwierzaki z interwencji to ogromne koszty 🙁 Domów tymczasowych darmowych niestety jest brak , adopcje stoją 🙁

Przypomnimy wam zwierzaki które mamy – Żabka sunia z Ostrowi maz – Guzek niestety nie zyje 🙁 był jej przyjacielem – po Guzku został nam dług ok. 2000 zł ” – pisze fundacja.

Takie przykłady można mnożyć. Nie zostawiajmy ich w potrzebie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c