TOPR zawiesza poszukiwania Joanny Felczak

Po wielu dniach poszukiwań turystki z Warszawy, która 20 września zaginęła w Zakopanem TOPR postanowił zawiesić dalsze poszukiwania. 

Fot. Warszawa w Pigułce

W poszukiwaniach brało udział kilkudziesięciu ratowników, psy tropiące, policja a nawet wojskowy śmigłowiec z pokładu którego, żołnierze przeczesywali teren.

fot. TOPR

12 października ratownicy po raz ostatni ruszyli w poszukiwanie turystki. Joanna Felczak wyszła z  pensjonatu w Zakopanem 20 września i ślad po niej zaginął. Ostatnie ślady to nagranie z monitoringu ze schroniska Murowaniec na Hali Gąsienicowej.

fot. TOPR

Poszukiwania zawiesiła również zakopiańska policja.

Joanna Felczak przyjechała do Zakopanego 19 września. Mieszkała w pensjonacie przy ul. Karłowicza. W niedzielę rano opuściła pensjonat, zostawiając w pokoju część swoich rzeczy. Ostatni raz widziana była w schronisku Murowaniec na Hali Gąsienicowej co zarejestrował tamtejszy monitoring.

Jeszcze we wtorek 22 września jej telefon na chwilę zalogował się w rejonie Hali Gąsienicowej. Od tamtej pory ślad po Joannie Felczak zaginął.

Poszukiwania trwały aż do dzisiaj. Żadnego już śladu ani ratownicy ani policja nie znaleźli.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c