Tragiczny finał poszukiwań. Nie żyje polski siatkarz

Nie żyje Jakuba Oponia, siatkarz grający w drugoligowym zespole AVIA Solar Sędziszów Małopolski. 30-latek zaginął w sobotę, a jego ciało odnaleziono dzień później

Fot. Warszawa w Pigułce

W swoim wpisie w mediach społecznościowych klub AVIA Solar Sędziszów Małopolski przekazał smutną wiadomość o śmierci siatkarza.

„Są takie chwile, w których siatkówka schodzi na dalszy plan. Są też takie informacje, których nie chcielibyśmy podawać nigdy…(…) Jeszcze w piątek trenowaliśmy wspólnie przed sobotnim meczem, jak zwykle graliśmy „bagerki”. Nie wiedzieliśmy wtedy, że to będą Twoje ostatnie „bagerki” w życiu. Kiedy doszła do nas informacja o zaginięciu, każdy był dobrej myśli. Niestety rzeczywistość okazała się brutalna. Żegnaj przyjacielu” – napisano.

Jakub Opoń był zawodnik zespołu siatkówki mężczyzn. Zaginął w sobotę, a w poszukiwaniach brało udział kilkadziesiąt osób. Niestety zakończyły się one tragicznie. W niedzielę pojawiły się doniesienia o śmierci 30-latka. Jego ciało zostało wyłowione z pobliskiej rzeki – Stobnica, około godziny 15:00. Na ten moment nie są znane okoliczności śmierci.

Jak podaje portal polsatnews.pl, według informacji przekazanych przez rodzinę zmarłego, miał on wieczorem spotkać się z kolegami. Około 1 w nocy w sobotę znajomi mieli go odwieźć pod dom, jednak nigdy tam nie dotarł, a następnie urwał się z nim kontakt. Z tego powodu rozpoczęto poszukiwania.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]