Tragiczny nocny wypadek. Kierowca podczas wypadku wypadł przez okno. Zginął na miejscu

W dniu wczorajszym około godziny 1:30 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o samochodzie osobowym, który wpadł do rowu na drodze pomiędzy Jabłonna Lacka a Gródkiem na miejsce zadysponowanie zostały wszystkie służby ratownicze.

W czasie dojazdu do zdarzenia okazało się ze osoba zgłaszająca podała zła lokalizacje i zdarzenie ma miejsce w miejscowości Morszków droga Jabłonna Lacka – Bujaly Mikosze. Pierwsi na miejscu pojawili się policjanci, którzy rozpoczęli udzielanie kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu mężczyźnie, następnie na miejsce najechali strażacy z JRG Sokołów Podlaski, którzy kontynuowali reanimacje mężczyzny do czasu przybycia zespołu ratownictwa medycznego. Po przybyciu na miejsce zrm będący na miejscu lekarz stwierdził zgon kierowcy samochodu.
Jak poinformował nasza stronę asp. Jakub Więsak
Wczoraj około godziny 1.30 na trasie Bujały Mikosze- Jabłonna Lacka doszło do zdarzenia drogowego, gdzie kierujący pojazdem marki Peugeot 206, 60-letni mężczyzna, z nieustalonych przyczyn zjechał na prawe pobocze, a następnie do wykopu, znajdującego się po lewej stronie drogi. W wyniku zdarzenia kierowca wypadł z pojazdu przez okno na jezdnię. Pomimo szybko udzielonej pomocy mężczyzny nie udało się uratować. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali czynności zmierzające do wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
Do pozostałych zadań strażaków należało zabezpieczenie oraz oświetlenie miejsca zdarzenia oraz kierowanie kierowców na objazdy. Droga na czas prowadzonych działań była całkowicie zablokowana.
Jest to kolejny śmiertelny wypadek na tym odcinku drogi w przeciągu 3 lat.
Przypominamy aby podczas zgłaszania zdarzenia w miarę możliwości podawać prawidłową lub przybliżona lokalizacje. Nieprawidłowe podanie lokalizacji zdarzenia skutkuje późniejszym przybyciem służb ratunkowych oraz udzieleniem pomocy osobom poszkodowanym.
Zdjęcia oraz tekst Dzięki uprzejmości: Samochody Ratownicze

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c