Trasa Świętokrzyska zalana jak jezioro! Przejazd zablokowany!

Od samego rana ZTM informuje o utrudnieniach na Trasie Świętokrzyskiej. Z powodu nocnych ulew jej fragment został zalany. Kilka samochodów przjechało, inne stanęły w wodzie i trzeba było je wyciągać.

Fot. Shutterstock

Miejsce w którym doszło do zalania zabezpieczają obecnie służby.

Na miejsce została wezwana straż pożarna oraz firma, która zajmuje się konserwacją. Jak się okazało, że pracują dwie przepompownie odpowiedzialne za odprowadzanie wody. Najprawdopowobniej doszło do awarii zasilania.

ZTM informuje, że Z powodu zablokowanego przejazdu TRASY ŚWIĘTOKRZYSKIEJ przed ulicą ZABRANIECKĄ autobusy linii 156 w obu kierunkach zostały skierowane na trasę objazdową ulicami : KIJOWSKA – ZĄBKOWSKA – RADZYMIŃSKA – NACZELNIKOWSKA – ZABRANIECKA powrót na swoją trasę.

Nie wiadomo ile potrwają utrudnienia. Podobna sytuacja miała miejsce 18 czerwca. Wtedy co prawda nie została zalana Trasa Świętokrzyska, ale Trasa Toruńska.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.