Trzy dni bez handlu? Niekoniecznie

Dla części klientów to może być niemiła niespodzianka, zwłaszcza dla tych, którzy zapomnieli że w długi majowy weekend sklepy będą nieczynne. To będzie bardzo długi weekend, zwłaszcza dla tych, którzy odkładają zakupy na sobotę. Niestety tego dnia, wszystkie duże markety będą zamknięte. Podobnie w niedzielę i poniedziałek.

Fot. Pixabay

Przed nami trzy dni bez handlu. Przynajmniej w dużych sieciowych marketach.

Na drobne zakupy możemy jednak liczyć w małych osiedlowych sklepikach, w których za ladą stanąć może właściciel lub franczyzobiorca. To właśnie w czasie podobnych świąt, w małych osiedlowych sklepach ruch jest największy. Zrobimy tam podstawowe zakupy, więc nawet zapominalscy nie będą całkiem odcięci od tej możliwości.

Przypominamy, że funkcjonować będą również małe sieci franczyzowe, takiej jak Żabka, Lewiatan, ABC, Freshmarket, Globi czy Carrefour Express. Na jeszcze mniejsze zakupy możemy wybrać się także na stacje benzynowe, które są otwarte nawet w dni świąteczne.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c